Waluty:
Polska
Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności


Niniejsza Polityka Prywatności wyjaśnia w sposób ogólny, w jaki sposób chronimy prywatność Twoich danych osobowych. Dotyczy wszystkich danych osobowych podanych nam podczas rejestracji w nas.

Jakie informacje zbieramy?

Typy danych osobowych, które zbieramy od Ciebie, zależą od okoliczności gromadzenia danych i od rodzaju usługi, którą Państwo zażądają. Na przykład, jeśli chcesz zakupić produkt z tej witryny, możemy zebrać takie szczegóły, jak imię i nazwisko, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne informacje istotne dla zakupu.

Zgodnie z prawem, aby uzyskać zgodę na gromadzenie "poufnych informacji", przyjmiemy, że wyraziła zgodę na zebranie wszystkich informacji, które przekazałeś nam do wykorzystania zgodnie z niniejszą Polityką, chyba że poinformujesz nas w przeciwnym razie.

Jak zbieramy informacje

Możemy zbierać informacje osobiste o Tobie podczas odwiedzania naszej witryny, kiedy zajmujesz się nami przez naszą stronę internetową lub kiedy masz kontakt z nami osobiście. Nie będziemy zbierać żadnych danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że Twoja zgoda jest udzielana po wypełnieniu pól niezbędnych do ułatwienia transakcji za pośrednictwem tej strony.

Jak wykorzystujemy Twoje dane osobowe

Zazwyczaj zbieramy Twoje dane osobowe w następujących celach:
1. Aby ułatwić Ci dostęp do naszej strony internetowej, produktów i usług?
2. Aby dostarczyć produkty, które zamówiłeś od nas?
3. Zapewniam informacje o naszych produktach i usługach?
4. Aby zasięgnąć opinii o naszych produktach, usługach, marketingu i stronie internetowej.
Niektóre zebrane przez nas informacje osobiste są niezbędne, aby móc dokładnie określić, kto korzysta z tej usługi. Inne gromadzone przez nas informacje osobiste pomagają nam rozwinąć profil, który korzysta z naszych usług i ich zainteresowań. Pomaga nam w oferowaniu produktów dostosowanych do potrzeb użytkowników tej strony.

Ujawnienie informacji osobistych osobom trzecim

Możemy ujawnić Twoje dane osobowe osobom trzecim w celu, w jakim zostały zebrane informacje lub w związku z nimi, na przykład w celu dokonania transakcji w Twoim imieniu lub dostarczenia zakupionego produktu. Zajmujemy się wykonawcami zewnętrznymi, którzy wykonują dla nas usługi, które obejmują kontrahenta zajmującego się posiadanymi przez nas informacjami. Na przykład obecnie angażujemy zleceniodawców do:
1. Dostarcz produkty zakupione w tej witrynie
2. Udostępnianie elektronicznych usług transferu środków, przetwarzanie kont kart kredytowych i związanych z nimi usług

Bezpieczeństwo Twoich danych osobowych

Będziemy bezpiecznie przechowywać Twoje dane osobowe, a my nie będziemy handlować, wynajmować lub sprzedawać. Postaramy się podjąć wszelkie uzasadnione kroki, aby zachować wszelkie informacje, które posiadamy. Dane osobowe mogą być przechowywane zarówno elektronicznie, jak w naszym systemie komputerowym. Zapory, hasła, oprogramowanie antywirusowe i filtry e-mail chronią całą naszą elektroniczną informację.

Zmiany w tym oświadczeniu o ochronie prywatności

Możemy zmienić niniejszą Politykę Prywatności zgodnie z naszymi wymaganiami biznesowymi lub prawem. Wszelkie zmiany w tej Polityce prywatności zostaną zaktualizowane w naszej witrynie, więc proszę odwiedzać tę stronę regularnie, aby mieć pewność, że masz najbardziej aktualną politykę prywatności.

Rozwiązanie problemów

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące sposobu zbierania lub wykorzystywania Twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami. Odpowiadamy na Twoje zapytanie lub skargę najszybciej.
Copyright © 2020 www.accreconsult.pl. Powered by Sprzedaż Obuwia Asics
Twój adres IP: 34.234.223.229     Buty Asics , Asics Gel-Kayano , Sklep Asics zniżki , buty do siatkówki